آزادگان ولایتمدار سراسر کشور
هدف ما اطلاع رسانی اخبار و حمایت همه جانبه از آزادگان و رسیدن به حقوق قانونی و ایجاد مجمع صنفی  
قالب وبلاگ
در جریان باشید آقایان! سهام رو قانونی کردند؟!!!


بخشی از لایحه بودجه 91 ویژه ایثارگران و آزادگان در بودجه سال 91

ماده 14
دولت موظف است بابت حقوق، رد دیون و مطالبات ایثارگران و خانواده معظم شهداء و کارکنان اعم از شاغل یا بازنشسته و تغییرات بعدی آن و اجرای "لایحه جامع خدمات رسانی به ایثارگران" و "طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی" و "قانون تفسیر ماده 13 قانون حمایت از آزادگان مصوب 4 اسفندماه 1389" و همه احکام مربوط به ایثارگران و خانواده آنان در قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه از محل واگذاری سهام و سهم‌الشرکه شرکت‌های دولتی یا واگذاری آن یا اموال و دارایی‌ها یا از محل وجوه حاصل از فروش آنها با قیمت کارشناسی روز با تأیید وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر مربوطه و یا بالاترین مقام دستگاه اجرایی حسب مورد، اقدام نماید.

شرکت‌های مشمول اصل 44 قانون اساسی که واگذار شده‌اند یا در حال واگذاری هستند و یا در فهرست واگذاری قرار دارند، موظفند از قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران تبعیت نمایند.

در تبصره 5 قانون حالت اشتغال مستخدمین شهید، جانباز، از کار افتاده و مفقودالاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مصوب 30 شهریورماه 1372 بعد از عبارت "بنیاد شهید انقلاب اسلامی" عبارت "و مبنا و مبدأ پرداخت حقوق از کار افتادگی جانبازان حالت اشتغال، تاریخ صدور رأی از کار افتادگی کلی توسط کمیسیون پزشکی بنیاد" اضافه می‌شود. حکم این بند به همه جانبازانی که در سنوات قبل نیز از کار افتاده تلقی شده‌اند، تسری می‌یابد.

در اجرای بند "ل" ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از طریق بانک‌های عامل مکلف است در سال 1391 به تعداد یکصد هزار نفر از جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، آزادگان و خانواده‌های معظم شهدا، تسهیلات خرید یا ساخت مسکن، با رعایت حکم مذکور اعطا کند.
ارسال کننده : علی بهنامپر از تبریز

به نقل از ولاگ آزادگان آذربایجانی

[ چهارشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۹۱ ] [ 8:51 ] [ سید ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من آنچه شرط بلاغ است به تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال
ما همه با هم هستیم با ولایت
به نام خدا : اینجانب سید مدیر وبلاگ آزادگان ولایتمدار هدفم پیگیری حق و حقوق می باشد و اینکار میسر نیست مگر اینکه همچون دوران اسارت همه با هم باشیم ؛ بنده به هیچ گروهی وابسته نیستم و انشاالله نخواهم شد و از عزیزان آزاده انتظار دارم از حق قانونی خود دفاع نموده و با تشکیل مجمع صنفی آزادگان از اموالی که در دست یک عده خاص می باشد به خودمان برگردانیم به امید آنروز انشاالله
موضوعات وب
امکانات وب


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ تماس با مدیر وبلاگ

در كل اينترنت
در اين سايت
میان صفحات فارسی

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
  • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ